Mamut zaryczał :-)

Poczta Polska i kilka innych instytucji znalazły sposób na poprawienie wizerunku. Siedzą na Blipie w internecie – czytamy w materiale redaktorów z Gazety Wyborczej. Nazwali nas pieszczotliwie – „mamutami” :-)

Trochę mi zabrakło bardziej gruntownej analizy naszego, a właściwie naszych dwóch profili bo przecież wiadomo, że są one jednymi z najlepszych profili instytucji* w całym serwisie – i nie jest to tylko nasza skromna opinia. Tu dziękujemy za dobre słowo pani Marcie Klimowicz, choć ta jak widzę do grobowej deski nie zapomni nam pierwszych niezręczności na początku blipowej przygody :-)

Panie Tomaszu, Panie Piotrze, Panie Leszku – dziękujemy. Postaramy się by za jakiś czas pocztowego mamuta zastąpił słoń, a po nim pojawiła się już tylko rącza gazela :-)

* to nie nasza opinia – tak piszą o nas blipowicze!

P.S. Jakby też ktoś mógł mi napisać, bo miałem z tym dylemat, czy mamuty ryczały czy wydawały jakieś inne dźwięki? Co mówią wykopaliska? :-)

dodaj komentarz
Wpisane w Poczta w mediach | Tagi: , . Link bezpośredni.

Jedna odpowiedź na „Mamut zaryczał :-)

 1. Agnieszka napisał/a:

  nie pracuję na Poczcie, jestem tylko zwykłym klientem, ale ten artykuł odbieram troszkę, jako złośliwość ze strony gazety…
  no ale tak już u nas w Polsce jest…

  Słoń?
  jak najbardziej :p
  bo z Tajlandii ostatnio odebrałam przesyłkę w ciągu 9 dni!! ;-)