Letnie ABC pocztowe – aaaaaaby szybko wysłać pieniądze…

Wakacje trwają. Żagle, połoniny, plaże, Krupówki. Wyprawy w góry, pływanie, ogniska. Ale może gdzieś między grillem a wycieczką rowerową zajrzycie na pocztę? :)

Dzisiaj w naszym poradniku część dla kolonistów i harcerzy ;) i dla ich rodziców, czyli: aaaaaby szybko wysłać pieniądze… skorzystaj z Ekspresu Pieniężnego – Pocztowego Zlecenia Wypłaty.

Wydawać by się mogło, że dziś wszędzie znajdziemy bankomat. A jeśli go nie znajdziemy – zapłacimy kartą płatniczą. Czy aby na pewno? Na bieszczadzkich połoninach czy w głębi Mazur wiele jest miejscowości – niewątpliwie pięknych, spokojnych i cichych – gdzie centrum życia społecznego to sklep spożywczy Pani Stefanii i urząd pocztowy. Ale POS-u ani bankomatu tam nie uświadczymy.

Dlatego możesz wysłać pieniądze korzystając z Ekspresu Pieniężnego – najszybsza wersja tej usługi zapewnia możliwość odbioru przesłanej kwoty w wybranym urzędzie pocztowym w dowolnym miejscu kraju już po 30 minutach od nadania. Kochany Rodzic wysyłający kochane pieniążki dzielnemu zuchowi na obozie podaje latorośli specjalny, generowany przez system kod. Potem wizyta w UP i odbiór pieniędzy – pamiętajcie, w „obstawie” nieletniego odbiorcy musi być opiekun obozowy/kolonijny, a dziecko musi mieć dokument (legitymację szkolną). Nadawcom żyjącym na stałe w matrixie proponujemy możliwość wysłania Ekspresu Pieniężnego przez internet (pamiętajcie tylko, że wypłata pieniędzy możliwa jest dopiero po ich zaksięgowaniu u nas, czyli mniej więcej w ciągu 1-2 dni roboczych od wykonania przelewu).

Wszystkie informacje o Ekspresie Pieniężnym znajdziecie na naszej stronie internetowej.

dodaj komentarz
Wpisane w Nasze usługi | Tagi: . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.