Wyjechałeś, zapomniałeś – kurier Poczty Polskiej doręczy!

Gorący wakacyjny klimat powoli zaczyna ustępować gorączce przygotowań do nowego roku szkolnego. Do pierwszego dzwonka został tydzień. Szkoda… Na szczęście za rok będzie nie tylko matura, ale i wakacje! Z zazdrością można jedynie zerkać w stronę studentów, którym został jeszcze miesiąc wakacjowania. No chyba, że jakaś wrześniowa poprawka, ale tego nie życzymy nikomu. Czas jednak wracać do tych zabieganych.

Pilnie trzeba coś kupić, szybko przesłać. Te dokumenty muszę być na jutro w Szczecinie, a przypomniałeś sobie o tym spacerując po Krupówkach w Zakopanem… Nie musisz wpadać w popłoch, przerywać wakacji i gnać na złamanie karku ze swoją sprawą na drugi kraniec Polski. W ciągu kilkunastu godzin, pewnie i bez stresu możesz dostarczyć, a także otrzymać swoje rzeczy, korzystając z kuriera pocztowego. Po prostu Pocztex.

Paczkę dostarczamy ekspresowo oraz w gwarantowanym terminie. Zapewniamy doręczenia „od drzwi do drzwi” w całym kraju, a kuriera wcale nie musisz szukać. Wystarczy, że zapamiętasz numer naszej infolinii.

Wyjechałeś, zapomniałeś – kurier Poczty Polskiej doręczy. Zadzwoń na numer 804 104 104 i po kłopocie!

dodaj komentarz
Wpisane w Nasze usługi | Tagi: . Link bezpośredni.

Jedna odpowiedź na „Wyjechałeś, zapomniałeś – kurier Poczty Polskiej doręczy!

  1. Sabina napisał/a:

    więc i poczta idzie z duchem czasu, jest duża konkurencja na rynku, jeśli chodzi o kurierów, pojawiły się też serwisy do zamawiania takiej usługi, skupiające kilka firm kurierskich; jak choćby https://www.kurjerzy.pl/