Aria dla pocztowców :)

Piękny głos, prawda?

Bogusław Morka – światowej sławy polski tenor operowy i operetkowy rozmawiał z Kasią Robaczewską z magazynu „Poczta Polska” właśnie o… poczcie i listach.
Popularność korespondencji elektronicznej rośnie, ale póki co nic nie zastąpi pocztówki z dalekiej podróży – a takie Pan Bogusław wysyła swoim bliskim gdy jeździ po świecie z koncertami.
Opowiada też o swojej przeszłości – każdy czasem musi do niej wrócić – on wraca przeglądając stare listy.
A jednocześnie – dziś i teraz – często bywa na swojej poczcie w Markach (ukłony dla miłych Pań Pocztówek :) ). Próbował korzystać z naszej konkurencji, a jakże :-P ale zawsze wracał do nas (pozdrowienia dla konkurencji :-D).

Swoją listonoszkę Pan Bogusław nieźle zna, chociaż ubolewa, że życie w zabieganym i anonimowym mieście nie pozwala na zamienienie choćby kilku zdań z listonoszem – co pamięta dobrze ze swojego dzieciństwa i Rząśnika, z którego pochodzi – tam listonosza, pana Stanisław – znali wszyscy!

A dziś Pan Bogusław gotowy jest zaśpiewać koncert na kolejny jubileusz Poczty Polskiej. W stroju listonosza, z wielką torbą. No cóż – trzymamy za słowo! :-)

Przeczytaj też: pełną treść wywiadu z Bogusławem Morką.

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności | Tagi: . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.