Zabrze pojedzie setką!

Chcecie, by na Waszych listach została przybita okolicznościowa pieczęć, a potem – by przewiezione zostały zabytkowym samochodem pocztowym.?
A w końcu… żebyśmy szybciutko doręczyli je adresatom? :-)

Zapraszamy na kolejne filatelistyczne wydarzenie – z okazji 100. urodzin budynku poczty w Zabrzu, zorganizowane wspólnie z Polskim Związkiem Filatelistów z Zabrza „Miejską Pocztę Samochodową”.

Chętni na specjalny datownik powinni najpóźniej do 28 marca 2011 przesłać swoją przesyłkę w zamkniętej kopercie, z dopiskiem „Miejska Poczta Samochodowa”, na adres:

Urząd Pocztowy Zabrze 1
Pl. Dworcowy 1
41 – 800 Zabrze

dodaj komentarz
Wpisane w Filatelistyka | Tagi: . Link bezpośredni.

5 odpowiedzi na „Zabrze pojedzie setką!

 1. Piotrek napisał/a:

  nie rozumiem

 2. Yerba Mate napisał/a:

  Chyba fajna sprawa dla wszystkich filatelistów. Zastanawiam się ilu ich jeszcze zostało… Ja 25 lat temu, jak prawie wszystkie dzieci wtedy, zbierałem znaczki i koperty, ale w obecnych czasach? mam wrażenie, że nie jest to już tak atrakcyjne hobby, ale być może się mylę :) Pozdrawiam

 3. KamilaRudnik napisał/a:

  Yerba Mate – filatelistów ciągle jest bardzo wielu :)

 4. Adamo napisał/a:

  Jest wielu ale też wielu ubywa. Duży wpływ ma na to polityka emisyjna PP. Głównie wysokie nominały znaczków co przekłada się na duże koszta zakupu arkusików które są robione w formie kilku znaczkowej przez co prawie każda pozycja jest umieszczana w klaserach jubileuszowych. Fakt nie każdy musi tak zbierać ale niestety ta forma jest najatrakcyjniejsza co PP wykorzystuje niestety. Zdewaluowało się też ostatnio pojęcie bloku gdyż zaczęto numerować te arkusiki.

 5. mila napisał/a:

  z tego co wiem, będzie odjazdowo !!! zabytkowy samochód pocztowy i atrakcje na poczcie :) kawałek historii miasta.