A czy Ty głosowałeś już na swego listonosza?

Gazeta Pomorska ogłosiła niedawno ciekawy plebiscyt. Szuka najbardziej sympatycznego  listonosza w kujawsko–pomorskim. Do dziś w sms-owym głosowaniu rekordziści zdobyli już  blisko tysiąc głosów.

Jak głosować?

SMS-y na poszczególnych kandydatów można przesyłać do 21 marca do godz. 23.59 na numer 71466. Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Jeden SMS to jeden głos. Kandydat, który otrzyma największą liczbę głosów otrzyma tytuł „Najsympatyczniejszego listonosza 2011” oraz nagrodę – skuter.

Trzymam kciuki za wszystkich uczestników tego konkursu!

dodaj komentarz
Wpisane w Poczta w mediach | Tagi: . Link bezpośredni.

7 odpowiedzi na „A czy Ty głosowałeś już na swego listonosza?

 1. Krzysio napisał/a:

  Na osiedlu jest ten sam listonosz odkąd pamiętam, a nawet nie wiem jak sie nazywa. Nie moge narzekać na tą osobe. Mam pytanie: czy osoba na zdjęciu to prawdziwy listonosz? Bo nigdy nie widziałem listonosza w pracy z takim uśmiechem na twarzy i pełnym rynsztunku. Zazwyczaj jest to osoba z wypisanym zmęczeniem zawodowym.

  Jest to niepokojące gdy widzę listonosza którego lico mówią dość. Jestem za tym aby bardziej zadbać o personel który wypełnia misje dla każdego z nas.

  Chętnie wziąłbym udział w takim głosowaniu, gdyby Poczta Polska zorganizowała podobne, lecz z zasięgiem na cały kraj.
  Podział na województwa oraz na miasta, finalnym wynikiem byłby najlepszy listonosz okręgu.

  Pozdrawiam

 2. wojtas napisał/a:

  Witam
  Bardzo ciekawy pomysł wart przeniesienia na inne tereny Polski.
  pozdrawiam
  p.s. czekam również na konkurs z kartkami :-)

 3. a jak wygląda listonosz napisał/a:

  ja od dość dawna widuje tylko antydatowane awiza. chętnie oddam głos na blankiet awiza w nowej szacie graficznej

 4. a ja czekam napisał/a:

  na konkurs pt „Najlepiej rozpruta przesyłka” i „Czy lepiej wyrzucić czy wysłać pocztą”.

 5. Lukasz napisał/a:

  Listonosz na mojej ulicy to bardzo w porzadku facet, a tez nie wiem jak sie nazywa. Mam nadzieje, ze ten skuter to nie wyrob ChRL za 1500 zl :)

 6. Krzysio napisał/a:

  Zauważyłem bardzo atrakcyjny banner na stronie głównej dotyczący bloga. Wszystko fajnie, tylko szkoda, że trzeba czekać coraz dłużej na odpowiedź.

 7. ulanek1972 napisał/a:

  Fajny pomysł.Ale Listonosz to nie są zawody. LISTONOSZ to jest powołanie. TAk dla paru osób to WIELKIE słowa.Już 18 lat depcze i wiem o czym mówie.Wszyscy mnie Lubią i nie potrzeba mi konkursów do TEGO> BĄDZ MIŁY UPRZEJMY I JUŻ KONKURS WYGRAŁEŚ!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BĄDZ NORMALNY >>>> NIC WIĘCEJ oto tajemnica. PROSTE!!!!!!!!!!!