Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,

Wszystkim klientom, dziennikarzom i czytelnikom mojego bloga, życzę zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

 Zbyszek Baranowski

rzecznik prasowy Poczty Polskiej

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności. Link bezpośredni.

8 odpowiedzi na „Wesołych Świąt!

 1. lehtori napisał/a:

  Radosnych, pogodnych i spokojnych Świąt.

 2. Piotr napisał/a:

  Wszystkiego Najlepszego ;)

 3. rufio napisał/a:

  wesołych świąt :) a dodatkowo mam pytanie: do kogo napisać maila żeby zainteresować naszą firmę programem benefit multisport? :)

 4. ZbigniewBaranowski napisał/a:

  @rufio: mailik może iść do mnie: rzecznik[at]poczta-polska.pl

 5. ANDRZEJ napisał/a:

  SZANOWNY PANIE RZECZNIKU W TROSCE O POWAGĘ POCZTY I NOWE OTWARCIE POCZTY POLSKIEJ POZWALAM SOBIE NA PANA BLOGU ZADAĆ PYTANIE . /właściwe inspektor danych osobowych powinien na nie odpowiedzieć / CZY WKŁADANIE KORESPONDENCJI DO OTWARtYCH SKRZYNEK POCZTOWYCH STOJACYCH NA OSIEDLACH DOMKÓW JEDNO RODZINNYCH NIE JEST NARUSZENIEM USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH .
  Przykład z Torunia stoją 20 metrów od przystanku autobusowego skrzynki do których listonosze wkładają korespondencje /chyba po to aby oczekujący na autobus mogli sobie poczytać / natomiast bezpieczna skrzynka na domu jest omijana czy nie powinno byc tak że jeżeli skrzynka zbiorcza jest nie należycie zabezpieczona to nie wolno na mocy ustawy o ochronie danych osobowych wkładać korespondencji .Jak nowe otwarcie Poczty Polskiej ma tak wyglądać jak w moim przypadku że zmoczona korespondencja szlają sie na przystanku to trudno chyba o bardziej destruktywny przykład Pozdr .an
  Ps . prosze wierzyc mój przypadek nie jest czymś wyjątkowym bynajmniej w Toruniu.

 6. ZbigniewBaranowski napisał/a:

  @Andrzej: Poproszę o dokładny opis sytuacji na maila – rzecznik[at]poczta-polska.pl. Postaram się sprawdzić w czym rzecz

 7. Szymon napisał/a:

  A to ja sobie pozwolę zadać pytanie: jak to jest, że listonosz dzwoni do mnie domofonem żeby powiedzieć, że wrzucił mi awizo i mam sobie odebrać list na poczcie? Na awizie napisane jest, że nikogo w domu nie zastał. Jak nie zastał to po co dzwoni? Odebrać na poczcie mogę po osiemnastej, bo przecież „oficjalnie” on ma ten list przy sobie.

  W ten sposób ciągle dostaję awiza, nawet na przesyłki, które odebrałem kilka dni wcześniej. Ciągle jestem w domu i ostatni polecony dostałem do drzwi jakieś 5 lat temu.

  No i dlaczego listonosz kłamie?

 8. ZbigniewBaranowski napisał/a:

  @Szymon: prześlij proszę na rzecznik[at]poczta-polska.pl dokładny opis sprawy. Postaramy się sprawdzić.