Czy zagłosowaliście już na polski znaczek?

Jeśli nie zdążyliście jeszcze tego zrobić, to przypominam, że głosowanie trwa do 10 czerwca.
Razem jesteśmy naprawdę silniejsi, a przede wszystkim możemy zagłosować na to, co najlepsze. A co nam się podoba? :) Oto odpowiedź:

Wszyscy pocztowcy głosują oczywiście na polski znaczek :) , do czego i Was zachęcam.

Projekty znaczków, w tym także Poczty Polskiej, możecie zobaczyć na stronie internetowej plebiscytu: http://www.posteurop.org/europa2012.

Europejskie Stowarzyszenie Publicznych Operatorów Pocztowych PostEurop w ramach współpracy w dziedzinie usług pocztowych, a w szczególności w zakresie promocji filatelistyki, przedstawia znaczki pod hasłem „Wizyta…” i zaprasza do otwartego udziału w głosowaniu w konkursie na najciekawszy znaczek.  Wygrać może tylko jeden z projektów.

Organizator plebiscytu zachęca nas do oddawania głosów, gdyż wspólne głosowanie na Znaczki Europa przyczyni się do podnoszenia świadomości społecznej europejskich spójnych korzeni, kultury i historii, a także jej wspólnych celów.

Bawmy się dobrze i niech wygra najpiękniejszy!

dodaj komentarz
Wpisane w Filatelistyka. Link bezpośredni.

4 odpowiedzi na „Czy zagłosowaliście już na polski znaczek?

 1. Przemysław II napisał/a:

  Przyznaję, że tym razem nasz znaczek nie powala :-/
  Głos jednak oddałem.
  A jak wypadł „znaczek z żubrem” ?

 2. ZbigniewBaranowski napisał/a:

  @Przemysław II – oczywiście o gustach ciężko dyskutować, jednak w ubiegłym roku „znaczek z żubrem” zajął trzecie miejsce. Tak więc i w tym roku niech wygra najładniejszy – dlaczego nie miałby to być właśnie nasz – Polski?

 3. Grzegorz napisał/a:

  Nie zagłosowałem. Niestety projekty graficzne Poczty Polskiej z reguły rozczarowują. To nie pierwszy taki nieudany znaczek, zresztą chyba wszystkie administracje pocztowe traktują wydana Europa CEPT po macoszemu. Naprawdę niewiele trzeba żeby stworzyć coś sympatycznego – nawet jeżeli dalekie jest to do prawdziwej sztuki graficznej (patrz – http://www.belpost.by/stamps/information-page/2012-info/06-2012-03-01/ )
  Pozdrawiam.

 4. Mountex napisał/a:

  Zbyszku, to dziwne co piszsez, bo kliknąłem Opublikuj komentarz o godzinie 13:30 i wyskoczyło, ze czeka na publikację, a na następny dzień juz był opublikowany z godziną jak widać.Wcześniej widziałem kilka czekających na autoryzację i wychodziło, że jestem trzeci . . . dziwna sprawa.ps. nie piszę, zeby wymusić nagrodę, tylko zgłaszam problemik