Ostatnie dni na PIT-y

Jeśli ktoś jeszcze nie wysłał do urzędu skarbowego deklaracji podatkowej to przypominamy, że może to zrobić np. w całodobowych placówkach Poczty Polskiej. Zgodnie z Regulaminem świadczenia powszechnych usług pocztowych w miastach wojewódzkich przynajmniej jedna placówka pocztowa pełni obsługę klientów całodobowo, we wszystkie dni tygodnia. Natomiast w miastach o liczbie mieszkańców powyżej 100 tys., co najmniej jedna placówka pocztowa pełni obsługę klientów, przez przynajmniej 12 godzin dziennie w dni robocze.

Szczegółowe informacje o czasie pracy placówek pocztowych dostępne są na stronie http://placowki.poczta-polska.pl oraz pod numerem telefonu: 801  333  444.

Zachęcamy do odwiedzin,
Piotr Szkudlarek
Biuro Prawne PP SA

dodaj komentarz
Wpisane w Nasze usługi, Prawo. Link bezpośredni.

5 odpowiedzi na „Ostatnie dni na PIT-y

 1. Przemysław II napisał/a:

  W tym roku ponad 3 333 333 osób złożyło deklarację przez aplikację e-deklaracje . . . sporo spóźnialskich ze strachu przed odrzuceniem przez system wolało podejsć na Urząd Pocztowy.
  Czy tradycyjnie były MEGA kolejki i nerwówka ?
  Media jakoś przeoczyły ten fakt.
  A moze w tym roku było spokojniej ?

 2. Pierwsze Pozycje napisał/a:

  mój znajomy skorzystał z poczty, ponieważ tylko w przypadku poczty liczyła się data nadania – u innych firm ważna była data dostarczenia pitu

 3. Zbigniew Baranowski napisał/a:

  @Przemysław II każdy rok przynosi nowe doświadczenia i podejście, w związku z tym również inne zorganizowanie

 4. Przemysław II napisał/a:

  @Pierwsze Pozycje, mam wrażenie, że masz jakiś problem z terminowością i zapewne uważasz, że konkurencja Poczty Polskiej S. A. jest w tym względzie lepsza ?
  No cóż . . . rynek to zweryfikuje.

 5. klikno napisał/a:

  I tak najlepiej, najwygodniej i najszybciej wypełnić deklarację przez internet ;)