Z telefonu do rąk własnych

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że w sklepie z pamiątkami nie podobała Ci się żadna z oferowanych widokówek? Może chciałeś wysłać komuś jedno, wyjątkowe ujęcie, które najbardziej Cię zachwyciło podczas wakacji?

Jeśli jeszcze o tym nie słyszałeś mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Teraz możesz dzielić się najpiękniejszymi momentami Twojego życia z bliskimi wysyłając kartkę którą sam zrobisz.
Dodatkowo masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody!

Co to za nowość?

Na początku  lipca wprowadziliśmy nową aplikację na smartfona dla naszej neokartki. Teraz  zdjęcie, które zrobiłeś swoim telefonem, możesz wysłać do bliskich za pomocą specjalnej aplikacji. My zrobimy z niej pocztówkę i dostarczymy do wskazanego przez Ciebie adresata.

Aplikację, która pozwoli Ci skorzystać z neokartki możesz pobrać za darmo ze sklepu Google Play, działającego w systemie  Android. Oprogramowanie pozwala na kompozycję i dopasowanie zdjęcia oraz dodanie krótkiego tekstu na awersie kartki. Dzięki lokalizacji GPS, na kartce jest zaznaczone, z jakiego miejsca została wysłana. Następnie Twoja neokartka zostaje wydrukowana w formacie A5 i dostarczona przez naszego listonosza pod podany adres. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom przygotowaliśmy kilka możliwości płatności. Płacąc poprzez SMS Premium zapłacisz 7,38 zł. Jednak wybierając płatność kartą, skycash lub płatność z T-mobile zapłacisz już tylko 4,99 zł.

W związku z neokartką przez smartfona mamy dla Was także atrakcyjny konkurs.
Autorzy najwyżej ocenionych mobilnych pocztówek mogą wygrać nagrody o łącznej wartości ponad 30 tysięcy złotych. Nagrodą główną jest bon o wartości  20 tysięcy złotych na wymarzone wakacje. Oprócz tego zgarnąć można 20 bonów wakacyjnych o wartości 500 zł każdy, aparaty KODAK do robienia zdjęć pod wodą oraz ręczniki firmowe. Konkurs trwa do 31 sierpnia br.

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Nasze usługi | Tagi: . Link bezpośredni.

2 odpowiedzi na „Z telefonu do rąk własnych

  1. Piotr napisał/a:

    fajny pomysł. format a5 to spory rozmiar – kartka z zeszytu. czy taka pocztówka pójdzie bez zginania czy zostanie zgięta i zapakowana do koperty?

  2. Zbigniew Baranowski napisał/a:

    Neokartka dotrze do adresata w specjalnej kopercie, nie zostanie zgięta. :)