Elektroniczne awizo i potwierdzenie doręczenia: symbol nowych czasów

Elektroniczne awizo oraz elektroniczne potwierdzenie doręczenia to dwie nowe usługi, które przygotowaliśmy w celu usprawnienia odbioru listów oraz oszczędzenia Twojego czasu. Teraz o wszystkim dowiesz się za pomocą swojego telefonu komórkowego lub skrzynki mailowej.

Usługa eINFO: awizo jest  dopełnieniem tradycyjnego awizo. Cały system jest niezwykle prosty i nie wymaga żadnych skomplikowanych urządzeń – wszystko opiera się na zwykłej wiadomości SMS bądź email wysyłanej bezpośrednio do adresata.

 Aby aktywować usługę, wystarczy, że udasz się do najbliższej  placówki pocztowej,  złożysz pisemne oświadczenie o chęci otrzymywania takich powiadomień i wybierzesz formę,
w jakiej będziesz je otrzymywać. Wzór formularza znajdziesz tu. To bardzo wygodne rozwiązanie – informację o oczekującej na Ciebie przesyłce dostaniesz na przykład
w pracy, a odbierzesz ją w drodze powrotnej do domu.

Elektroniczne potwierdzenie dostarczenia

Elektroniczne awizo to jednak nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotarła bezpiecznie do nadawcy, skorzystaj z elektronicznego potwierdzenia o dostarczeniu paczki do adresata. Wystarczy, że na dowodzie nadania wpiszesz swój numer telefonu lub adres e-mail. Informacje na temat dostarczenia listu dostaniemy na podane przez nas wcześniej dane.

A co dalej?

Elektroniczne awizo i potwierdzenie doręczenia to tylko początek usług z rodziny e:INFO, którą będziemy sukcesywnie rozbudowywać. Korzystając z mediów elektronicznych, ułatwiamy  korzystanie z funkcji Poczty Polskiej. Wyczekujcie kolejnych informacji!

Informacje o Kinga Dobrzyń

Dyrektor Biura Rozwoju Usług Listowych
dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Listy | Tagi: , , . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.