Paczka MINI oraz Świąteczna Paczka Korzyści – usługi dla sklepów internetowych

Zbliża się okres świąteczny – czas wzmożonego ruchu dla wszystkich sklepów, także tych internetowych. W celu zapewnienia jak najlepszej oferty dla Ciebie i Twoich klientów przygotowaliśmy dwie specjalne usługi – Świąteczną Paczkę Korzyści oraz Paczkę MINI.

Paczka MINI

To usługa, którą dedykujemy wszystkim przesyłającym  niewielkie paczki. Dzięki niej będziesz mógł przesłać drobne przedmioty takie jak płyty CD, DVD, książki lub kosmetyki.

Jest to dobra oferta dla osób, które wysyłają drobne przedmioty, ważące maksymalnie dwa kilogramy. Paczka MINI to także możliwość ubezpieczenia przesyłki do kwoty 500 zł lub zadeklarowania jej wartości od 100 do 500 zł.

Jak możesz aktywować usługę? Opakowanie kupisz w placówce pocztowej lub na stronie www sklepu filatelistycznego. Na stronie https://e-nadawca.poczta-polska.pl/ zarejestruj swoją paczkę – wprowadź dane nadawcy oraz odbiorcy. Następnie wybierz placówkę, w której paczka zostanie nadana. Od momentu rejestracji przesyłki nadaj ją w ciągu trzech następnych dni w wybranej przez siebie placówce.

Wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy umożliwi Ci śledzenie przesyłki. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie o jej odbiorze lub odmowie przyjęcia. Jeśli wpiszesz numer telefonu to możliwe będzie również poinformowanie adresata o nadejściu Paczki MINI.

Dodatkowo usługa gwarantuje, że w ciągu trzech dni od dnia nadania przesyłka zostanie dostarczona do odbiorcy.

Świąteczna Paczka Korzyści

Jest to specjalny system przedpłaconych pakietów dla wszystkich prowadzących działalność w małych i średnich firmach w sektorze e-commerce. Zamówienie ich jest niezwykle proste – wystarczy, że wejdziesz na stronę https://pakiety.poczta-polska.pl/, wypełnisz i wyślesz je do nas. Możesz także zadzwonić pod numer 43 84 20 600. Po chwili otrzymasz potwierdzenie oraz informację o płatności.

Niedługo po dokonaniu przelewu pojawi się u Ciebie kurier Pocztexu z umową, którą należy podpisać w jego obecności. W ciągu dwóch dni od jej podpisania zostaną dostarczone zamówione opakowania. Dodatkowo otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym, dzięki którym usługa będzie gotowa.

Świąteczna Paczka Korzyści to także szereg udogodnień dla Ciebie i Twojego biznesu – rabat za przesyłki może wynieść nawet 75%. Dodatkowo otrzymasz ZA DARMO eleganckie pudełka ze świątecznym wzorem w trzech rozmiarach – nie dość, że będą wyróżniały Twój sklep to obniżą także koszty przesyłki.

Gwarantowane jest także terminowe dostarczenie przesyłek – w przypadku usług Pocztexu są to 24 godziny, natomiast przy wyborze efektywnej Przesyłki Biznesowej czas ten wynosi 48 godzin. Przesyłki możesz także nadawać i śledzić on-line – wszystko przez specjalnie przygotowaną aplikację, która umożliwia także zlokalizowanie najbliższej placówki pocztowej. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł śledzić swoje przesyłki za pomocą smartfonu oraz tabletu.

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Nasze usługi | Tagi: , , , . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.