Neoznaczek – zobacz jakie to proste!

Neoznaczek, czyli znaczek pocztowy oferowany na platformie Envelo, to jeden z najpopularniejszych e-produktów Poczty. Jego sprzedaż osiągnęła już poziom 5 milionów sztuk. Nic dziwnego! Aby go kupić, wystarczy wejść na platformę Envelo i kliknąć „Kup znaczek”.

W wyborze odpowiedniego nominału pomaga kalkulator wyliczający cenę przesyłki. W zależności od potrzeb użytkownik może wybrać przesyłkę ekonomiczną lub priorytetową, krajową i zagraniczną. Na platformie dostępne są zarówno neoznaczki zwykłe, jak i z grafiką. Chcąc kupić neoznaczek, użytkownik podaje podstawowe dane adresowe i e-mail. Za usługę płaci online – przelewem lub kartą kredytową. Neoznaczki otrzymuje w postaci załącznika e-mail lub pobiera bezpośrednio z platformy i samodzielnie drukuje w domu lub biurze na kopercie, kartce papieru lub etykietach samoprzylepnych.

Choć neoznaczek może kupić każdy odwiedzający www.envelo.pl, zalogowani użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowej, bezpłatnej opcji – personalizacji. Dzięki temu ozdobią neoznaczki własnym zdjęciem, obrazkiem lub logo firmy i w ten sposób wyróżnią swoją korespondencję.

Cena neoznaczka jest zgodna z obowiązującym cennikiem Poczty Polskiej.

JAK KUPIĆ NEOZNACZEK_PRZEWODNIK

Informacje o Karol Jeż

Product Manager Dział produktów Hybrydowych Biuro Rozwoju Produktów i Operacji Poczta Polska Usługi Cyfrowe
dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Nasze usługi | Tagi: , , . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.