Jeden serwis www dla eCommerce, mnóstwo korzyści

Zakupy w sieci robi już niemal co drugi Polak, przybywa także sprzedawców internetowych, zarówno tych nowych jak i tych którzy dotychczas działali jedynie w kanale tradycyjnym. Rynek eCommerce rośnie w zawrotnym tempie, ale dalej stanowi niewielki kilkuprocentowy udział PKB, co sprawia że prawdziwy boom dopiero przed nami!

Dlatego Grupa Poczty Polskiej rozwija i dopasowuje ofertę dla sprzedających i kupujących w internecie. Aby ułatwić naszym klientom rozeznanie wśród szerokiej oferty Grupy Poczty Polskiej uruchomiliśmy dedykowany serwis związany z eCommerce: ecommerce.poczta-polska.pl

Poczta Polska jest najpopularniejszą firmą dostarczającą przesyłki z produktami kupionymi w sieci, stworzenie serwisu planowaliśmy od dłuższego czasu. O tym że jest to właściwy kierunek utwierdzili nas klienci – chcieli w jednym miejscu dowiedzieć się które usługi najlepiej odpowiadają na ich konkretne potrzeby takie jak „paczka ma dotrzeć jutro” lub „ma być ekonomicznie”.

Serwis wykonany jest w technologii RWD (Responsive Web Design), co oznacza że można wygodnie przeglądać go na ekranie komputera, tabletu i w telefonie komórkowym. Nawigacja pozwala w łatwy sposób dowiedzieć się więcej o usługach związanych z wysyłką, obsługą ewentualnych zwrotów,
o produktach finansowo-ubezpieczeniowych, a także cyfrowych oferowanych przez platformę Envelo.

Uruchomienie nowego serwisu zbiega się w czasie z nową usługą, kierowaną tak do sprzedających jak
i kupujących w internecie, a mianowicie obsługą zwrotów. Pozwala ona na automatyczny zwrot zakupionego produktu do sprzedawcy.

Informacje o Agnieszka Kłoda-Dębska

Zastępca Dyrektora Biura Marketingu i Filatelistyki
dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Kurier Ekspres Paczka, Listy, Nasze usługi, Poczta w mediach, Prawo, Usługi finansowe. Link bezpośredni.

Jedna odpowiedź na „Jeden serwis www dla eCommerce, mnóstwo korzyści

  1. Beata Kondracka napisał/a:

    Ciekawa oferta wychodząca od ofert Poczty Polskiej. Oferta warta przemyślenia. Powinien być pakiet paczka 50 dla sklepów internetowych, powinien być dostępny w kwocie 11.99 zł dla tych, którzy dużo nie wysyłają miesięcznie. Zapewnie dużo osób by z tego skorzystała. Umowa np. na 6 lub 12 miesięcy.