W świat z GLOBAL Expres!

Od 1 lipca wszyscy klienci biznesowi Poczty Polskiej mogą korzystać z nowej usługi w obrocie zagranicznym o nazwie GLOBAL Expres. A dlaczego warto? GLOBAL Expres pozwala na szybkie przesyłanie listów o wadze do dwóch kilogramów do aż 32 państw, w tym do większości krajów europejskich. Za pomocą tej usługi można w szybki sposób wysłać za granicę przesyłki zawierające towary, korespondencję i dokumenty. Przesyłki doręczane są do skrzynek adresatów zgodnie z wewnętrznymi przepisami kraju przeznaczenia.


Dodatkowe korzyści
Wszystkie przesyłki otrzymują oznaczenie dedykowane do tej usługi. Nalepka posiada kod kreskowy, przez co możliwe jest śledzenie przesyłki od jej nadania w placówce pocztowej
aż po jej doręczenie do adresata. Nadawca otrzymuje potwierdzenie nadania przesyłki oraz może skorzystać z elektronicznego potwierdzenia doręczenia na wybrany kanał komunikacji za pośrednictwem SMS albo e-mail. Co ważne jest to zawarte w cenie usługi.

Co dalej?
Usługa skierowana jest przed wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw z branży
e-commerce, które prowadzą handel detaliczny i wysyłają swoje produkty za granicę. Na tym jednak nie poprzestajemy! Już wkrótce usługa zostanie także uruchomiona dla klientów indywidualnych. Jednocześnie pracujemy nad poszerzeniem listy krajów, do których GLOBAL Expres będzie można nadawać. O tych zmianach będziemy oczywiście informować również na blogu.

Informacje o Kinga Dobrzyń

Dyrektor Biura Rozwoju Usług Listowych
dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Nasze usługi | Tagi: , . Link bezpośredni.

2 odpowiedzi na „W świat z GLOBAL Expres!

  1. anna maria napisał/a:

    Bez przesady, nie konieczne są takie zmianey i nie hjest o jednak najazneijsza i najistotniejsza zmiana jaka potrzebna jest poczcie :)

  2. Lumpsterka napisał/a:

    Ciekawa opcja będzie trzeba przetestować i sprawdzić jakość nowej usługi dzięki za informację.