Początek nowych ubezpieczeń w ofercie Poczty Polskiej – „Wsparcie dla Bliskich”

Od września br. Wsparcie dla bliskich poczta polska pocztowyobszar usług ubezpieczeniowo – bankowych Poczty Polskiej został powiększony o ubezpieczenie „Wsparcie dla Bliskich”, przygotowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ING.

Dla kogo?
Produkt ten jest skierowany do tych, którzy chcą zabezpieczyć przyszłość bliskich na wypadek swojej śmierci. Środki z tego ubezpieczenia mogą stanowić uzupełnienie zasiłku pogrzebowego.

Do ubezpieczenia może przystąpić każdy, kto ukończył 18 lat, ale nie ma więcej, niż 85 i jest posiadaczem Pocztowego Konta Standard, Pocztowego Konta ZawszeDarmowe lub Pocztowego Konta Nestor w Banku Pocztowym.Elastyczne pakiety

Zainteresowani mają do wyboru 4 pakiety ubezpieczenia „Wsparcia dla Bliskich”, które różnią się wysokością sumy ubezpieczenia (3.000 zł, 5.000 zł, 7.000 zł lub 10.000 zł)  i odpowiadającą im składką miesięczną (17zł, 28zł, 37zł lub 52 zł miesięcznie – dla ubezpieczonego powyżej 70 lat składka wzrośnie o 1 zł).  Składka pobierana jest automatycznie przez Bank Pocztowy z rachunku Ubezpieczonego.

Konsultacja z doradcą


Aby zapoznać się z ofertą ubezpieczania, wykupić wystarczy jedno spotkanie z Doradcą w Pocztowej Strefie Finansowej, podczas którego może odbyć się dopełnienie niezbędnych formalności. Ponadto, do zawarcia umowy nie są konieczne badania lekarskie, gdyż oferta jest dostępna również dla tych, których stan zdrowia uniemożliwia skorzystanie z tradycyjnego ubezpieczenia.

Wszystkie warunki i szczegóły dotyczące Ubezpieczenia na Życie „Wsparcie dla Bliskich” dostępne są na stronie www.poczta-polska.pl oraz w Pocztowych Strefach Finansowych mieszczących się w wybranych Placówkach Poczty Polskiej.

Informacje o Agnieszka Kłoda-Dębska

Zastępca Dyrektora Biura Marketingu i Filatelistyki
dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Nasze usługi, Usługi finansowe | Tagi: , , , . Link bezpośredni.

2 odpowiedzi na „Początek nowych ubezpieczeń w ofercie Poczty Polskiej – „Wsparcie dla Bliskich”

  1. anonim napisał/a:

    looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

  2. Marek napisał/a:

    cieszę się że coraz więcej spraw mogę załatwić w „jednym okienku” a na poczcie bywam, ze względu na pracę prawie codziennie i chętnie skorzystam z takiego ubezpieczenia