Poczta dla dzieci – List od Świętego Mikołaja

Mikolaj_list_baner_318x270Okres świąt Bożego Narodzenia to czas, w którym powracamy do tradycyjnych form – wielkiej rodzinnej kolacji, wspólnego kolędowania i… wysyłania kartek z życzeniami.

Namawiamy nasze dzieci, wychowane już w erze tabletów i komputerów, do pisania odręcznie listów do Świętego Mikołaja. Jak się okazuje, najmłodsi Polacy z chęcią wracają do tradycyjnej korespondencji. W zeszłym roku do siedziby Mikołaja na kole podbiegunowym przyszło 50 000 listów z Polski. Dlatego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Pocztą Fińską (Itellą Posti), która oferuje swoim klientom usługę List od Świętego Mikołaja.

Dzięki tej współpracy w tym roku polscy klienci mogą zamówić taki list w języku polskim dla swoich bliskich. To unikatowa usługa na polskim rynku. Tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej można otrzymać oryginalny list od Świętego Mikołaja z Laponii. Przesyłka dotrze do odbiorcy w świątecznej kopercie ze specjalnym znaczkiem i datownikiem z koła podbiegunowego. Dostępna jest również opcja z kalendarzem na wszystkie miesiące 2015 roku. Listy dostarczamy w okresie mikołajek i Bożego Narodzenia.

Lis od Świętego Mikołaja pokazuje, w jaki sposób Poczta Polska łączy nowoczesność z tradycją. Oferujemy dziś usługi elektroniczne, ale nie zapominamy o „analogowej” korespondencji. List od Świętego Mikołaja możemy zamówić zarówno przez intenet, jak i w placówce. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pokoleń Polaków – także tych najmłodszych. Wierzymy, że w czasach krótkich maili i sms-ów szczególnie ważnym jest, by nasze dzieci poznały wartość tradycyjnej sztuki pisania listów.

Więcej o usłudze przeczytasz tutaj.

Informacje o Kinga Dobrzyń

Dyrektor Biura Rozwoju Usług Listowych
dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Listy | Tagi: , . Link bezpośredni.

9 odpowiedzi na „Poczta dla dzieci – List od Świętego Mikołaja

 1. dariusz napisał/a:

  jedna wielka komercja! przecież wiadomym jest, że św. Mikołaj nie istnieje!!! dlaczego mydlicie ludziom oczy? nie wiem co się dzieje z tą pocztą…

 2. admin napisał/a:

  Zapewniamy, że istnieje i nawet przesyła całemu światu pozdrowienia. Proszę spojrzeć https://www.youtube.com/watch?v=5OUSzzE8ZU4

 3. A tam John po prostu Jaśko napisał/a:

  Oczywiście, ze istnieje, człowieku,często Go widzę jak wychodzi z mojej poczty w Jedlni-Letnisko. Facet jest równy, no w dechę. Grzywkę ma trochę przylizaną, no cóż taki ma styl.

 4. Beata napisał/a:

  Popieram Dariusza. Gdzie nie spojrzeć to tylko komercja . Coś pożytecznego byście zrobili . Akcję dla dzieci , lub konkurs… Nie takie chwyty marketingowe.!!!!

 5. Piotr napisał/a:

  Głupoty gadacie, przecież święty Mikołaj istnieje. Bo kto niby prezenty roznosi 6.XII ??????? Szach mat, ateiści.

 6. rafaello1969 napisał/a:

  Ludzie !!! Dajcie trochę pomarzyć…

 7. Marta Radomska napisał/a:

  Musze Wam się do czegoś przyznać. Zakochałam się w pewnym Mikołaju !! Pracuje ze mną, raz mi dał taki prezent, że nosiłam go przez 9 miesięcy. Mikołaj nazywa się Piotr :) Pozdrawiam!!

 8. Al napisał/a:

  Wmawianie dzieciom od maleńkości, że to nie rodzice kupili im prezenty, tylko przynosi je jakaś zmyślona postać, jest bardzo dysedukacyjne, gdyż wyrabia w nich fałsz i hipokryzję – takie jest moje zdanie.

  Ta czerwona kukła (nie mająca nic wspólnego z prawdziwym świętym Mikołajem) jest być może w sporej mierze odpowiedzialna za utrzymywanie powszechnej fikcji w życiu społecznym, co jest zjawiskiem bardzo złym.

 9. Marta napisał/a:

  A Mikołaj przychodzi 6 grudnia tylko ? Czy to również on pod choinką na święta Bożego Narodzenia zostawia fanty?