Nowoczesne rozwiązania pocztowe

Przesyłki polecone niejednokrotnie są ważnym elementem oferty produktowej Poczty Polskiej S.A. Rocznie doręczamy ich nawet 400 mln. To bardzo ważne listy, o których klienci chcą wiedzieć jak najwięcej. Dlatego wciąż pracujemy nad rozwojem usług dodatkowych, dedykowanych przesyłkom poleconym. Wszystko po to, by usprawnić i ułatwić klientom korzystanie z poczty.

Wygodne usługi

Bezpłatne usługi dodatkowe dla przesyłek poleconych, a więc „eINFO: awizo” oraz „Polecony do skrzynki” to rozwiązania, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Usługa „eINFO: awizo” jest wersją elektroniczną tradycyjnego papierowego awiza. Dzięki niej klient w każdym miejscu i w każdej chwili może otrzymać informacje o awizacji przesyłki. Informację taką wysyłamy klientom SMSem albo mailem.. „Usługa Polecony do skrzynki” została stworzona dla tych, których często nie ma w domu. Skorzystanie z niej pozwoli naszym listonoszom na wrzucanie przesyłek poleconych bezpośrednio do skrzynki adresata, bez konieczności ich awizowania. Klienci mogą dodatkowo przy tej usłudze skorzystać z komplementarnej funkcjonalności eINFO: powiadomienie. Dzięki niej adresat otrzyma wiadomość (SMSem albo mailem) o tym, że przesyłka została wrzucona do jego skrzynki na listy.

Jak zamówić usługę?

Z obu usług klienci mogą skorzystać składając odpowiednie żądanie w placówce pocztowej albo u listonosza. Myśląc o naszych mobilnych klientach, uruchomiliśmy także możliwość złożenia tych żądań przez stronę www, za pomocą formularzy online.

eFORMULARZE

Teraz zamówienie wybranych usług Poczty Polskiej S.A. zajmuje tylko tyle, ile wypełnienie krótkiego formularza online. Wystarczy, że w eFORMULARZU zamówienia usługi klient wypełni odpowiednie pola, poda swój adres e-mail oraz numer telefonu, a zyska szybki, wygodny i bezpłatny dostęp do nowoczesnych usług pocztowych, bez wychodzenia z domu.

Informacje o Kinga Dobrzyń

Dyrektor Biura Rozwoju Usług Listowych
dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Listy, Nasze usługi | Tagi: , , , , , . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.