Pielgrzymi z ŚDM przywiozą do domów polskie znaczki!

Na Światowe Dni Młodzieży do Polski przyjechały setki tysięcy pielgrzymów z całego świata. Pierwszy tydzień spędzili w regionalnych diecezjach, teraz są w Krakowie, gdzie spotkają się m.in. z Papieżem Franciszkiem. We wszystkich miejscach towarzyszy im Poczta Polska, strategiczny partner wydarzenia.

Przyjazd na Światowe Dni Młodzieży to niezapomniane przeżycie, którym chcemy podzielić się z bliskimi. Nie ma na to lepszego sposobu niż tradycyjna kartka pocztowa. Operator przygotował na tę okazję pocztówkę z Papieżem Franciszkiem. Podczas Dni Diecezjalnych można było zakupić też kartki regionalne.

We wszystkich lokalizacjach stoiska Poczty Polskiej są oblegane przez Pielgrzymów. Prawdziwą furorę robią znaczki przygotowane specjalnie na okazję Światowych Dni Młodzieży. To piękna i symboliczna pamiątka z tego wydarzenia, która w dodatku nie zabierze podróżnikom dużo miejsca w plecaku.

Oprócz kartek i znaczków na stoiskach Poczty Polskiej pielgrzymi mogą zakupić pamiątki z naszego kraju: torby, koszulki czy magnesy z polskimi motywami.

Zapraszam wszystkich na stoiska Poczty Polskiej i życzę niezapomnianych chwil podczas tego wyjątkowego i historycznego wydarzenia!

Beata Górska-Szkop, Poczta Polska

Kielce Rynek 1

Obraz 147 lUBLIN

Swiatowe-Dni-Mlodziezy-blog `1

Gdańsk SDM 2  wARSZAWA SDM Krakow 2016 - kartka Światowe Dni 2 Łódź Atlas Arena 2 (2)

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Nasze usługi, Pasje | Tagi: , , , , , . Link bezpośredni.

Jedna odpowiedź na „Pielgrzymi z ŚDM przywiozą do domów polskie znaczki!

  1. Wyncia23 napisał/a:

    Niezapomniane przeżycie, byłam na ŚDM i do tej pory tym żyje. Poznałam super ludzi. zobacz