Usługi finansowe na wakacje

Paweł KopećKomu z nas nie przydarzyła się finansowa wpadka na wakacjach? Nagła potrzeba transferowania środków lub rozpaczliwe poszukiwania kantoru na 5 minut przed wyjazdem? Dotyczy to wszystkich – począwszy od dzieci na koloniach, urlopowiczów, którzy nie oszacowali kosztów wycieczek fakultatywnych, miłośników dodatkowych atrakcji, kończąc na zagranicznych turystach, którzy chcą wymienić swoją walutę na polskie złotówki. Z myślą o tych wszystkich sytuacjach mamy dla klientów idealne rozwiązania – Ekspres Pieniężny i Kantor.

Ekspres Pieniężny to wyjątkowo prosty i wygodny sposób na szybkie przesłanie pieniędzy. Znakomicie sprawdza się w awaryjnych sytuacjach – zawsze wtedy, gdy trzeba pilnie wysłać komuś potrzebne środki. Gotówkę można nadać w domu przez internet lub w placówce pocztowej. Pieniądze przyniesie listonosz pod wskazany adres lub można odebrać je osobiście w dowolnej placówce.

Oferujemy trzy rodzaje usługi Ekspres Pieniężny z gwarantowanym terminem realizacji:

  • Ekspres Pieniężny „na teraz” – wypłata w dowolnej placówce pocztowej po upływie 10 minut od czasu nadania,
  • Ekspres Pieniężny „na dziś” – wypłata pod adresem wskazanym przez nadawcę w ciągu 6 godzin od czasu nadania,
  • Ekspres Pieniężny „na jutro” – wypłata pod adresem wskazanym przez nadawcę w następnym dniu roboczym po dniu nadania.

ekspres

Najczęściej wybieraną przez klientów opcja usługi to Ekspres Pieniężny „na teraz”.  82% wolumenów Ekspresu Pieniężnego jest realizowanych w tej opcji. Na drugim miejscu – 17% udział w sprzedaży – plasuje się opcja „na jutro”.

Największa sieć kantorów w Polsce

W niemal 840 placówkach Poczty Polskiej można kupić, sprzedać i wymienić waluty obce m.in. euro (EUR), dolary amerykańskie (USD), funty szterlingi (GBP) oraz franki szwajcarskie (CHF), regionalnie także – korona czeska (CZK), korona duńska (DKK), forint (Węgry) (HUF), korona norweska (NOK), rubel rosyjski (RUB), korona szwedzka (SEK).

Oferowane kursy sprzedaży i kupna są bardzo atrakcyjne i dostosowane do rynku lokalnego. Co więcej,  istnieje możliwość negocjacji ceny jeśli wartość transakcji przekroczy 1 tys. zł. klient może także złożyć wcześniejsze zamówienie waluty przez stronę internetową (https://www.poczta-polska.pl/dzialalnosc-kantorowa/), dzięki czemu ma pewność, że we wskazanym przez siebie kantorze i terminie dostępna będzie odpowiednia ilość waluty.

kantornapoczcie

Na koniec dodam, że wszystkie kantory znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i czynne są w godzinach pracy placówek pocztowych. Oferujemy w tym zakresie wszystko, czego potrzebują klienci.

Paweł Kopeć, dyrektor zarządzający sprzedażą w Segmencie Klienta Detalicznego

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Nasze usługi, Usługi finansowe. Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.