Skorzystaj na wysyłkach z Pocztą Polską

kinga dobrzynOd października rozszerzyliśmy ofertę pakietów o „Pakiety POLECONE eCommerce PIRORYTETOWE”, które umożliwiają klientom doręczenie przesyłek w następnym dniu roboczym pod warunkiem nadania przesyłki do godz. 15:00.

„Pakiet POLECONY eCommerce” to oferta promocyjna dedykowana dla klientów prowadzących sprzedaż wysyłkową drobnych rzeczy, posiadających własny sklep internetowy lub prowadzących sprzedaż poprzez portale sprzedażowe m.in. Allegro. W ramach promocji oferujemy możliwość przedsprzedaży Paczki MINI w pakietach na preferencyjnych warunkach cenowych, oferując w cenie dedykowane opakowanie firmowe, możliwość wysyłki przesyłek o masie do 1 kg, doręczenie przesyłek w ciągu jednego albo trzech dni od nadania oraz status każdej przesyłki jako wartościowej do 100 zł. „Pakiet POLECONY eCommerce” sprzedawany jest w pakietach po 5, 10, 20 i 30 sztuk. Cena jednej przesyłki  w Pakiecie standardowym wynosi od 4,40 zł/netto za szt. (Pakiet POLECONY eCommerce 30), natomiast w Pakiecie priorytetowym od 6,03 zł/netto za szt. (Pakiet POLECONY eCommerce 30 PRIORYTET). Cena przesyłek w Pakiecie priorytetowym powiększona jest tylko o opłatę za szybsze doręczenie, tj. 1,63 zł netto/szt.

Jak skorzystać z oferty

Sprzedaż pakietów prowadzona jest za pośrednictwem strony https://ecommerce.poczta-polska.pl/pl/obsluga-wysylek/pakiet-polecony-ecommerce. Pakiety z opakowaniem firmowym doręczamy w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty klienta.

Jeszcze więcej możliwości

Oferowane w „Pakiecie POLECONYM eCommerce” opakowanie przesyłki jest w stanie pomieścić małe przedmioty takie jak: książki, płyty DVD/CD, gry, kosmetyki. Dodatkowo w ramach tej oferty nie pobieramy opłaty za zwrot przesyłki do nadawcy po wyczerpaniu możliwości jej doręczenia lub wydania odbiorcy, a dla kupujących na Allegro, którzy zdecydują się na zwrot zakupionego towaru udostępniliśmy opcje bezpłatnego zwrotu.

Przy nadaniu przesyłki w placówce pocztowej istnieje możliwość (za dodatkową opłatą) skorzystania z szybszego terminu doręczenia – priorytetu (dotyczy Pakietu standardowego), ubezpieczenia bądź nadania przesyłki o masie wyższej niż 1 kg.

Elektroniczna odprawa

Dużym udogodnieniem zarówno dla sprzedających, jak i zwracających zakupiony towar jest aplikacja eNADAWCA. Elektroniczna rejestracja przesyłek, która jest niezbędne przy tej ofercie, skraca czas przygotowania przesyłek do nadawania oraz automatyzuje proces generowanie dokumentów niezbędnych do wysyłki.

Kinga Dobrzyń, zastępca dyrektora ds. rozwoju usług Segmentu Klienta Detalicznego

Więcej informacji o ofercie na stronie https://ecommerce.poczta-polska.pl/pl/obsluga-wysylek/pakiet-polecony-ecommerce.

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, eCommerce, Kurier Ekspres Paczka, Nasze usługi | Tagi: , , , . Link bezpośredni.

3 odpowiedzi na „Skorzystaj na wysyłkach z Pocztą Polską

 1. Jubileo napisał/a:

  Czy takie pakiety można stosować niezależnie od umowy zawartej z pocztą polską? Czy po zakupie pakietu pojawia się osobna kategoria (usługa) przesyłek w e-nadawcy?

 2. Anita napisał/a:

  Fajnie widać, że poczta polska zmienia się na lepsze, co raz częściej widzę przyjaźnie nastwione panie osoby rodem z tego zdjęcia http://www.blasty.pl/10011/kiedy-mialas-cholernie-ciezki-dzien-a-starsza-pani-na-poczcie-mowi-jak-moge-pomoc-kochanie

  Bardzo podoba mi się nowa jakość – tak trzymać, jeżeli chodzi o nową usługę to na pewno się przyda, sprzedaję zaproszenia ślubne na allegro i czasem Państwo młodzi jak się zagapią to potrzebują coś na już :) dlatego nowa usługa na pewno się przyda,

 3. AdamA - jeansy napisał/a:

  Korzystam z poczty firmowej – masowy nadawca. Wszystko fajnie, te udogodnienia są na pewno bardzo potrzebne, tylko ja czasem nie nadążam za tymi zmianami, które są tak często ;)