Jak łatwo zaprojektować pudełko online

  face1Unikatowe pudełka zwiększają szanse na zapamiętanie marki przez klienta, jak również pozwalają na wyeksponowanie najważniejszych elementów produktu. Strona internetowa zapakuj.to wraz z kreatorem online, ułatwia tworzenie projektów opakowań dla firm, które chcą nadać efektownie wyglądające przesyłki.

Pierwszym oknem, które pokaże się po wyborze konkretnego wariantu opakowania, jest ekran sposobu projektowania. Profesjonalni projektanci i graficy mogą zdecydować się na opcję pobrania wzoru i naniesienia projektu na wykrojnik. Osoby, które chcą projektować samemu, a nie posiadają odpowiednich zdolności graficznych, mogą wykorzystać możliwości kreatora, by stworzyć swój wzór.

Tworzenie pudełka w kreatorze online

W tej aplikacji dostępnych jest kilka różnych funkcji. W prosty sposób można nanieść na pudełko zdjęcie, logo swojej firmy lub inną grafikę. W kreatorze znajduje się także paleta kolorów CMYK. Kreator zawiera także opcję dodawania własnego tekstu (przycisk “DODAJ TEKST”), a do wyboru jest lista czcionek. Te wszystkie funkcje pozwalają na sprawne stworzenie projektu pudełka.

Nasze wskazówki

Aby w pełni skorzystać z możliwości kreatora, a także być spokojnym o najwyższą jakość finalnego produktu, warto pamiętać o następujących wskazówkach.

  • kreator_tekst_2Im wyższa rozdzielczość obrazów i grafik, tym lepsza jakość wydruku. Pliki graficzne są wyrażane w pikselach. Im więcej pikseli w szerokości oraz wysokości obrazka, tym wyższa jest jego jakość. Takie grafiki z wysoką jakością gwarantują również wysoką jakość nadruku. Nawet, jeśli rozmiar zdjęcia wydaje się idealny na ekranie, jednostką miary w druku są milimetry – to powoduje, że rozdzielczość zdjęcia musi być możliwie jak najwyższa. W kreatorze pojawią się informacje o wymaganej rozdzielczości w przypadku zdjęcia ze zbyt niską jakością.
  • Polecamy skorzystać z plików o rozszerzeniach .svg oraz .pdf. W kreatorze można także korzystać z grafik o rozszerzeniach .png oraz .jpg (najczęściej używane formaty), lecz z uwagi na mniejszy rozmiar, często są one niższej jakości.
  • Możesz zapisać swój projekt i wrócić do niego kiedy zechcesz. Z łatwością możesz zapisać swój projekt, jeśli potrzebujesz czasu do namysłu. Istnieje także opcja podzielenia się swoim pudełkiem – jeśli chcesz, by inna osoba dokończyła projektowanie lub zweryfikowała dotychczasowe poczynania.

Zalety pudełek z nadrukiem

Oferta projektowania pudełek online pozwala zaspokoić potrzeby firm e-commerce. Każdy może tworzyć wzory własnych opakowań bez zatrudniania agencji czy choćby grafika. To rozwiązanie kierowane do małych i dużych firm.

Dzięki kreatorowi online zapakuj.to, dostępnemu także z platformy Poczty Polskiej, zamówienie kartonowych opakowań z nadrukiem nie stanowi żadnego problemu.

Kajetan Wyrzykowski, gościnnie z firmy Packhelp, operatora platformy Zapakuj.to.

 

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Nasze usługi | Tagi: . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.