A czy Ty wysłałeś już swojego PIT-a?

Pamiętacie, że jutro – piątek, 30 kwietnia – to ostatni dzień, w którym możecie wysłać do urzędów skarbowych swoje rozliczenia podatkowe?

Nasze całodobowe placówki w nocy z piątku na sobotę będą miały zwiększoną obsadę – po to by szybko i skutecznie obsłużyć wszystkich klientów wysyłających zeznania w ostatniej chwili. Jutro w nocy będziecie mogli obejrzeć fotorelację z warszawskiej „jedynki” zrobioną live :-)

Najważniejsze, żebyście zdążyli przed północą – liczy się data na stemplu. Pocztowym :-)

dodaj komentarz
Wpisane w Nasze usługi | Tagi: . Link bezpośredni.

6 odpowiedzi na „A czy Ty wysłałeś już swojego PIT-a?

 1. Jakub Anderwald napisał/a:

  na szczescie od zeszlego roku liczy sie tez data na stemplu internetowym :)

 2. ela napisał/a:

  pszepraszam ale jeszcze jedna uwaga! Jeżeli ktoS nie zdąży to oczywiście odpowiada za to Poczta Polska s.a. do sadu podać bo za malo okienek było a co tam

 3. ELA napisał/a:

  Rozumiem,że nie wszyscy zdążą na czas z pitami, ja sama złożyłam korektę w ostatnim dniu ale tylko dlatego że MF 22-04-2010 łaskawie zamieścilo wyjaśnienie dotyczące ulgi na dzieci kończące szkołę średnią z maturą. Ale pozostali podatnicy typu emeryci lub osoby nic nie odliczajacy jakim sposobem czekają do ostatniego dnia. Czyżby czekali na cud ??? A co by było jakby poczta zamknęła swoje drzwi? Gwałtu rety poczta nie działa!!!!

 4. Kasper napisał/a:

  Ja osobiście sie w Urzedzie Skarbowym ponad miesiac stawiłem wiec nie postaje mi nic innego jak czekac na rozliczneia podatkowe.

 5. Przemysław napisał/a:

  Osobiście PITek złożyłem pod koniec lutego, osobiście a w zasadzie R-PR poszedł, zeby czasu nie tracić. Zwrot przelano na konto i juz zagospodarowany. Dziwi mnie ciągłe, coroczne tradycyjne kolejkowanie do ostatniej chwili. Duża część to ci, którzy muszą dopłacić, ale są i tacy co mają zwrot. Warto czekać do ostatniej chwili ? ! ?

 6. Shelby napisał/a:

  O i zagadka rozwiązała się sama:) wyrtzscayło dobrze poszukać. Oh my internetowi filateliści Krf3tka instrukcja jak trafić do opisf3w:1.wybierz filatelistyka ->wersja polska(z menu na gf3rze strony)2.wybierz katalog znaczkf3w (z menu na gf3rze strony)3. wybierz interesujący Cię przedział dat4.z tabeli, gdzie znajduje sie pole OPIS jest link do szukanego opisu znaczkf3w, wyrtzscay kliknąć i już możemy zanuzyć sie w lekturze