Letnie ABC pocztowe: Poczta? Bankowo!

Pamiętacie czas, gdy wysyłaliście widokówkę z wakacji o treści: Kochane pieniążki przyślijcie rodzice?

Dziś, poczta to nie tylko tradycyjne karty pocztowe. Obecnie, w urzędach, możecie bankową kartą elektroniczną przywołać swoje kochane zasoby finansowe ;)

„Bankomat w okienku”, nazwa usługi do intuicyjnego rozszyfrowania, prawda?  Mamy już około 4  tysiące terminali POS (point of sale) umożliwiających wypłatę gotówki z konta.
Za podjęcie pieniędzy przy pomocy kart płatniczych nie pobieramy żadnych opłat z tym związanych. Wypłatę za pośrednictwem terminala POS można porównać do korzystania z obcego bankomatu. Banki, pobierają zgodnie ze swoją tabelą opłat i prowizji, opłaty za wypłaty w obcym bankomacie w tym POS.
Obsługujemy wszystkie karty płatnicze systemów VISA i Master Card.

Sprawdźcie miejscowość, w  której przebywacie w wyszukiwarce urzędów z terminalami. Zapytajcie nas na Blipie, zapytajcie na Facebooku, dzwońcie  801 333 444, 43-842-06-00. :)

Poglądowe grafiki rozmieszczenia placówek z terminalami w rejonach wypoczynkowych:


dodaj komentarz
Wpisane w Nasze usługi | Tagi: . Link bezpośredni.

4 odpowiedzi na „Letnie ABC pocztowe: Poczta? Bankowo!

 1. Przemysław II napisał/a:

  Kolejna pomocna przypominajka. Tylko co Pocztowcy mają z tego, że Bank obsługują ? Jakaś sensowna prowizja ? A czy Bank Pocztowy reklamuje Pocztę Polską z równą częstotliwością i zaangażowaniem ?
  Pozdrowionka z nieurlopu :)

 2. pjo napisał/a:

  To nie jest żaden „Bankomat w okienku” (bankomat mnie nigdy nie poprosił o okazanie dowodu osobistego) tylko „wypłata gotówki w kasie banku PKO BP”. Dlaczego notorycznie wprowadzacie klientów w błąd narażając ich na ponoszenie dodatkowych k…osztów? W wielu bankach „wypłata gotówki w kasie banku obcego” to operacja droższa niż :wypłata w obcym bankomacie”.
  Najwyższy czas aby poprosić UOKIK o wszczęcie z urzędu postępowania o zbiorowe naruszanie interesów konsumentów, bo chyba inne metody na was nie działają.
  PijaR, PijaR i zaklinanie rzeczywistości ad nauseam.

 3. @Przemysław II wpis dotyczy usługi dla wszystkich banków. O sposobie wypłat dla osób, które posiadają konto w Banku Pocztowym piszemy na blogu bankowym http://www.pocztowy.pl/blog/2010/07/27/jak-placic-i-wyplacac-z-glowa-karta-pocztowa/

 4. Przemysław II napisał/a:

  MałgosiuK – prawda, super sprawa, 2 wypłaty bez prowizji – można poszaleć :)