Planujesz wakacje? Wcześniej skocz na Pocztę!


Jakby nie liczyć, mamy już za sobą półmetek wakacyjnej laby. Jedni odpoczęli, oglądając morze, jeziora lub góry. Inni – w telewizji oglądali relacje o tych, którzy realizują swoje letnie marzenia. Samo życie…

A może by tak ruszyć w Polskę lub gdzieś dalej?
Raz, dwa – to nie tylko zachęta do pośpiechu, ale hasło reklamowe Banku Pocztowego, zachęcające do skorzystania z oferty kredytowej; oprocentowanie już od 11,49% i nawet 120 rat, a gotówka praktycznie od ręki i na dowolny cel. Jak skorzystać?

Wystarczy obrać azymut na najbliższy Urząd Pocztowy lub oddział Banku Pocztowego i po kłopocie. Minimum formalności. Znacznie przyspieszy sprawę zaświadczenie o zatrudnieniu i już możesz planować swój wakacyjny wyjazd do ciepłych krajów, wakacje dla dzieci lub wnuków oraz każdy inny cel, jaki przyjdzie Ci do głowy.
Szczegóły dostępne na stronie Banku Pocztowego. Pomocna może się też okazać bankowa infolinia 0-801 100 500 lub 52 34 99 499 (z telefonu komórkowego).

Proste? No to w drogę!

dodaj komentarz
Wpisane w Usługi finansowe | Tagi: . Link bezpośredni.

Jedna odpowiedź na „Planujesz wakacje? Wcześniej skocz na Pocztę!

  1. Przemysław II napisał/a:

    Przykro, że BP nie reklamuje na swojej stronie usług pocztowych, nawet nie pisze, ze kredycik „atrakcyjny” można wziąć w okienku pocztowym, tylko nazywa je swoim „oddziałem”.
    Non commentare