Telimena na Poczcie

W ostatnim wydaniu „Poczty Polskiej” opublikowano ciekawy wywiad z Grażyną Szapołowską. Aktorka opowiada o swoich doświadczeniach z Pocztą, o pisaniu listów i ich otrzymywaniu – w tym oczywiście od wielbicieli
Pani Grażyna proponuje też  zorganizowanie akcji – „Dzień prawdziwego listu”. Jak miała by wyglądać taka akcja? „Wybrać jeden dzień w roku w którym cała Polska wysłałaby list” – radzi Pani Grażyna.
Dodaje, że do tego potrzebna jest duża kampania reklamowa, jednak coś mi mówi, że gdyby twarzą takiej kampanii była Pani Grażyna Szapołowska, to przynajmniej połowa Polski napisała by list. Ta brzydsza połowa ;)

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności | Tagi: . Link bezpośredni.

4 odpowiedzi na „Telimena na Poczcie

 1. Przemysław II napisał/a:

  Kobieta z klasą – ponad wszystko :-)

 2. lajkonik napisał/a:

  Listopady listów :-)

 3. Jożin z Bażin napisał/a:

  Taki dzień to swietny pomysł, szczególnie powinien być promowany w przedszkolach i szkołach podstawowych. To ważne, żeby przekazać naszym dzieciom jakże ważną sztukę pisania listów. Szczególnie teraz, w dobie internetu, czatów, komunikatorów i e-maili pisanych na szybko bez użycia polskich znaków, z toną uśmieszków;), które zastępują sztukę przelewania emocji na papier za pomocą słów.
  Pozdrawiam

 4. Łukasz napisał/a:

  Zapewne poczta dostałaby małej zadyszki, gdyby nagle jednego dnia pół Polski wysłało list :)