Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i sukcesów w Nowym Roku

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności | Tagi: . Link bezpośredni.

19 odpowiedzi na „Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i sukcesów w Nowym Roku

 1. jasiek napisał/a:

  Co to ani słowa o zmianach na górze? Nic Pan nie komentuje tych zmian ;)

 2. Przemysław II napisał/a:

  Spokojnych Świat w gronie najbliższych Rzeczniku MEGA Firmy ! ! !
  Oby chociaż te świąteczne dni dały Tobie i Twojej Załodze chwilę wytchnienia i spokoju od zawirowań służbowych !
  Niech magia Tych Świąt udzieli sie nam Wszystkim ! ! !

 3. Maciek napisał/a:

  Również spokojnych Świąt Panie rzeczniku :-)

  a przy okazji pytanie: PP pracuje w Wigilię (choćby krócej ale jednak) ?

 4. Agnieszka napisał/a:

  i nawzajem. Wesołych :)

 5. monika napisał/a:

  Jestem oburzona funkcjonowaniem instytucji jaką jest poczta Polska. Nie dość ,że jest to podmiot finansowany z budrzetu państwa czyli z naszych pieniędzy, z roku na rok usługi i produkty są coraz droższe to jeszcze jesteśmy okradani. Babcia miała dostać kartkę z Niemiec , a w niej 10euro, kartka dotarła owszem ale bez zawartości i to nie zdarzyło się pierwszy raz. Teraz jednak nie przemilczę tego faktu i postaram się żeby jak najwięcej osób dowiedziało się ,że poczta polska KRADNIE!!! P.s mam nadzieję ,że te parę groszy było komuś bardzo potrzebne, bo jeśli nie to, życzę mu ,żeby do kolacji wigilijnej zasiadł z wyrzutami sumienia ,że pozbawił 70 letnią babcię 40zł

 6. KamilaRudnik napisał/a:

  Moniko – po pierwsze Poczta Polska S.A. nie jest finansowana z budżetu państwa – firma utrzymuje się z wypracowanych zysków.
  Po drugie – nieprawdą jest, że usługi są z roku na rok coraz droższe – w tym roku na przykład podwyżki cen po raz kolejny nie będzie.
  Po trzecie – czy jesteś absolutnie pewna, że Twoją babcię okradł pracownik Poczty Polskiej, a nie niemieckiego operatora pocztowego? Możesz dać sobie za to uciąć rękę?
  Po czwarte wreszcie – wysyłanie pieniędzy w liście jest niezgodne z regulaminem usług. Do przesyłania pieniędzy oraz rzeczy wartościowych są specjalne, dedykowane usługi.

 7. Przemysław II napisał/a:

  I po raz kolejny ktoś [b]TOTALNIE[/b] nie znający sprawy do końca pisze bluzgi na Pocztę Polską, bo tak wygodniej ! ! !
  Skąd te informacje o finansowaniu Firmy z budżetu państwa ? ! ?
  Ludzie przestańcie w końcu pisać [b]GŁUPOTY[/b] o okradaniu przesyłek zagranicznych przez Pracowników Poczty Polskiej ! ! ! Kilkanaście lat temu jak sprawę nagłośniono, to okazało się, że to w Poczcie Niemieckiej siedziała [b]„EKIPA”[/b] wnikliwie sprawdzająca zawartość przesyłek (zwłaszcza listów) idących od Polaków pracujących w Niemczech. Dlatego moniko proszę Cię nie generalizuj, a swe oburzenie kieruj najpierw do rzecznika na maila lub do działu skarg i reklamacji.
  A tak w ogóle gratuluję zaoszczędzenia kilku eurocentów na przekaz pocztowy, żeby potem wypisywać głupoty o okradaniu przesyłek i łakomieniu się na nędzne 10 euro. Jak tak kochasz Babcię, to winna minimum 1000 euro na święta wysłać.
  Co za padaka ! ! !

  [b]Wesołych Świat mimo wszystko ![/b]

 8. Maximus napisał/a:

  spółka z minusa w tamtym roku zaczyna notować zysk w tym, wprowadziła wiele nowoczesnych rozwiązań (za co w prasie zebrała raczej pochlebne recenzje), odzyskała w niektórych sektorach rynku klijentów – a król traci głowe :)

 9. Krzysio napisał/a:

  Tak Poczta Polska zanotowała zysk, lecz po takich podwyżkach cen trudno żeby firma sie zadłużyła.
  „Po drugie – nieprawdą jest, że usługi są z roku na rok coraz droższe – w tym roku na przykład podwyżki cen po raz kolejny nie będzie.

  Obecnie mamy rok 2010, i do tej pory z roku na rok jest najczęściej coraz drożej, także to zdanie zaprzecza samemu sobie. Do tej pory były podwyżki, a rok 2011 jeszcze cały przed nami.

 10. KamilaRudnik napisał/a:

  Krzysiu – o jakich podwyżkach mówisz?

 11. Krzysio napisał/a:

  Nie jestem pewien czy dobrze pamietam, ale w tym roku podrożały listy priorytetowe i bodajze paczki.

 12. Przemysław II napisał/a:

  Krzysio – a Ty dalej o Poczcie piszesz ? ! ? Bo z tymi podwyżkami to święta racja, ale jesli chodzi o życie, a usługi na Poczcie wciąż za tyle samo grosików, więc w tym przypadku to Twoja prawda, to gufno prawda ;-)
  Masz argumenty, że były i są wciąż droższe, to się na nie powołuj !

 13. KamilaRudnik napisał/a:

  Krzysiu – źle pamiętasz, w 2010 r. nie było podwyżki cen usług powszechnych.

 14. Krzysio napisał/a:

  W takim razie przepraszam.

 15. lajkonik napisał/a:

  Na ten NOWY A.D.2011 samych radości!!!!

 16. ja napisał/a:

  Mam pytanie.
  Jak mogę się dowiedzieć, czy ktoś wysłał do mnie paczkę z poczty „AP Jelenia Góra”? Jedna osoba mówi mi iż wysłała paczkę, idzie już miesiąc i nie chce mi się wierzyć, że to wina poczty. Proszę o pomoc.

 17. KamilaRudnik napisał/a:

  ja – jeśli to faktycznie paczka pocztowa – poproś o numer nadania, spróbujemy ustalić, gdzie jest Twoja przesyłka.

 18. Iwona napisał/a:

  Co do wypowiedzi „ja” : podobna sytuacja spotkała mojego kuzyna ^^ Przesyłka ponoć została nadana 30 listopada, do 20 grudnia śladu po niej nie było, nadawca twierdził, że potwierdzenie „wyrzucił”, bo nie uważał, iż byłoby mu do czegokolwiek potrzebne .. po wszczęciu poszukiwań przesyłki , nadawca przyznał się, że.. przesyłki NIE WYSŁAŁ ^____^

 19. paczka ktora nie dotarla napisał/a:

  Dorze ze te swieta dla wiekszosci byly wesole bo dla mnie a to z tego powodu iz nie dotarla do mnie paczka wyslana przez was do mnie do usa. Gwarantowana dostawa w 5 dni trwa juz przeszlo miesic a paczki ani widu ani slychy.Dziekuje poczcie polskiej za zrabane swieta……