Kreator Szablonów od Poczty Polskiej – plan na skuteczną sprzedaż w sieci

Polski e-handel jest najdynamiczniej rosnącym segmentem gospodarki stanowiącym już niemal 5% PKB, każdego miesiąca Poczta Polska dostarcza miliony towarów kupionych w Internecie, jednak zależy nam na tym aby dostarczać nie tylko paczki..

Logistyka to jedynie jedno ogniowo łańcucha eCommerce łączącego sprzedającego z kupującym, dlatego intensywnie pracujemy nad nowymi produktami i usługami związanymi ze sprzedażą w Internecie.


Najpopularniejszą platformą wśród polskich internautów jest allegro.pl, korzysta z niej wielu naszych klientów prowadzących sprzedaż w sieci. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy prosty w obsłudze kreator szablonów, nie wymaga on wiedzy programistycznej i jest zupełnie za darmo. Do wyboru jest kilkanaście wzorów, które odpowiadają wielu różnym kategoriom branżowym, każdy z szablonów można personalizować pod własne potrzeby – jest to niezwykle proste, zaledwie kilka kliknięć. Korzystając z oferowanych przez nas szablonów sprzedający prezentują oferowane produkty w nowoczesnej i atrakcyjnej formie graficznej, co jest nie bez znaczenia dla coraz bardziej wymagających kupujących i ma pozytywny wpływ na sprzedaż. Tworząc szablon na pewno umieszczone zostaną w widocznym miejscu informacje, o których sprzedającym zdarza się zapomnieć, a badania wśród kupujących pokazały, że bez nich ponad 90% zrezygnuje z zakupu – zaliczają się do nich informacje o rodzaju i koszcie wysyłki, formy płatności, czy dane kontaktowe.

Kreator szablonów aukcji allegro jest kolejną i nie ostatnią inicjatywą skierowaną dla eCommerce. Z pozytywną odpowiedzią ze strony przedstawicieli e-handlu spotkało się zarówno uruchomienie serwisu www.paczkakorzysci.pl, gdzie można zakupić przedpłacone pakiety paczkowe oraz wyznaczenie placówek przyjaznych eCommerce, które poza wieloma udogodnieniami charakteryzują się późniejszą niż standardowo godziną graniczną nadania. Każdego dnia zespół eCommerce pracuje nad kolejnymi projektami, ale o tym już wkrótce…

Informacje o Agnieszka Kłoda-Dębska

Zastępca Dyrektora Biura Marketingu i Filatelistyki
dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Kurier Ekspres Paczka, Nasze usługi, Pasje | Tagi: , , , . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.