Wyślij wyjątkowe życzenia z Pocztą Polską

Życzenia świąteczne coraz częściej przesyłamy elektronicznie – w formie SMS-ów, MMS-ów, e-maili oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak jak szybko je wysyłamy równie szybko o nich zapominamy.

Obecnie świąteczne życzenia do kilkudziesięciu a nawet kilkuset osób można „wysłać elektronicznie” w ciągu paru minut. Takie e-życzenia w żaden sposób nie zastąpią jednak tradycyjnych, papierowych kartek pocztowych, które wciąż cieszą się dużą popularnością i wzbudzają pozytywne emocje, a także świadczą o szacunku do osób, do których są wysyłane.

Wysłanie bożonarodzeniowych życzeń jest dziecinnie łatwe. Wystarczy kupić kartę i znaczek, napisać życzenia oraz dane adresata i gotowe. Odpocznijmy od e-świata przynajmniej od święta. Pokażmy swoim bliskim, że są dla nas ważni.

Poniżej przedstawiamy kilka argumentów, które mamy nadzieję przekonają tych, którzy jeszcze nie są pewni, czy warto w tym roku zastąpić życzenia elektroniczne wysyłką  tradycyjnych kartek pocztowych.

  • To coś, co Cię wyróżnia – wysyłasz odręcznie pisane kartki pocztowe, z osobistymi pozdrowieniami.
  • Dziadkowie uwielbiają pamiątki rodzinne. Kartkę zawsze mogą wziąć do ręki i dołączyć do innych skrzętnie gromadzonych rodzinnych pamiątek.
  • Kartka pocztowa przywołuje emocje. Rodzice i inni członkowie rodziny a także przyjaciele za każdym razem, gdy wezmą do ręki otrzymaną kartkę pocztową, będą czuli że myślimy o nich ciepło, nawet wtedy, gdy nie spędzamy z nimi świąt.

Tegoroczna oferta kartek dostępnych w placówkach pocztowych zaspokaja bardzo różnorodne gusta. Zapraszamy do najbliższej placówki w celu wysłania życzeń świątecznych.

Dla tych bardziej zabieganych Poczta Polska umożliwia także wysłanie świątecznych życzeń przy użyciu aplikacji mobilnej Envelo bądź za pośrednictwem strony internetowej https://www.envelo.pl/e-kartka. Wystarczy wybrać kartkę lub zaprojektować ją samemu np. wykorzystując własne zdjęcia, napisać życzenia oraz podać dane adresata. Adresat otrzyma życzenia wydrukowane na eleganckim błyszczącym papierze i w kopercie wprost do skrzynki na listy.

Kartki świąteczne odgrywają również istotną rolę w podtrzymaniu kontaktów z klientami bądź partnerami biznesowymi. Dzięki nim można zbudować solidne podstawy do dalszej współpracy opartej na partnerstwie, a nie tylko i wyłącznie na interesach. Kontrahent lub klient, który czuje, że się o nim pamięta, znacznie chętniej przedłuży umowę lub skorzysta z naszej oferty, dlatego żadna firma nie powinna zaniedbywać wysłania tradycyjnych kartek świątecznych. Tradycyjne wysłanie życzeń to także idealna okazja wykreowania pozytywnego oblicza dla biznesu. Firmy i instytucje mogą także przesłać życzenia na neokartce z własnym logo. Zyskają w ten sposób dodatkową formę promocji i podkreślą przywiązanie do polskiej tradycji. Dla tych, którzy chcą samodzielnie napisać życzenia na kartce, a następnie wrzucić ją do skrzynki pocztowej, oferujemy możliwość zaprojektowania oraz zakupu znaczka z własnoręcznie zaprojektowaną grafiką, stworzoną specjalnie z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Więcej o możliwościach platformy Envelo można znaleźć tutaj.

Kartki świąteczne to ważny element w polskiej tradycji bożonarodzeniowej. Co roku miliony ludzi, firm i instytucji składają życzenia właśnie w ten sposób. Dołącz i Ty do tego grona. Obdaruj bliskich i znajomych niezapomnianymi życzeniami.

Anna Dąbrowska, zastępca dyrektora Biura ds. Usług Komunikacji i Przesyłek Reklamowych Poczty Polskiej

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Filatelistyka, Listy, Nasze usługi, Pasje. Link bezpośredni.

Jedna odpowiedź na „Wyślij wyjątkowe życzenia z Pocztą Polską

  1. Życzenia świąteczne przesłane również dla moich klientów. Pozdrawiam Wszystkich i Wesołych Świąt :)