Święty Mikołaj istnieje! Mamy dowody!

Pogłoski o tym, że Święty Mikołaj to bajka dla dzieci, okazały się fałszywe. Poczta Polska posiada niezbite dowody na jego istnienie: list, wideo i książkę! W tym roku każdy może przekonać się o istnieniu Świętego Mikołaja na własne oczy i pozbyć się wątpliwości, czy brodacz z Laponii jest prawdziwy. Wystarczy zamówić przez Pocztę Polską jeden z poniższych dowodów

DOWÓD nr 1: LIST od Świętego Mikołaja

List od św. Mikołaja to magiczny spersonalizowany prezent dla dziecka lub osoby, dla której został zamówiony. List wydrukowany jest na ozdobnym papierze, ma oryginalną grafikę oraz złotą ręcznie odciskaną pieczęć Świętego Mikołaja. List ma dodatki w postaci: Dyplomu dla Grzecznego Dziecka, naklejkę na drzwi oraz pocztówkę od Elfa. Całość zapakowana jest w ozdobną czerwoną kopertę. Co ważne treść listu skierowana od Świętego Mikołaja do dziecka może zostać w pełni spersonalizowana przez zamawiającego. Listy można zamawiać do 12 grudnia, które dostarczy listonosz przesyłką nierejestrowaną priorytetową wprost do skrzynki oddawczej obdarowanego dziecka. Cena listu to 22 zł.

DOWÓD nr 2: FILM

Jeśli nie dowierzasz słowu pisanemu, sprawdź nasz materiał filmowy! To nie żadna hollywoodzka mistyfikacja, ale prawdziwa, prawie 8-minutowa transmisja z Koła Podbiegunowego, w której Mikołaj powita Twoje dziecko po imieniu, udzieli mu wybranej przez Ciebie porady, pochwali. W materiale wideo pojawią się również zdjęcia Twojej pociechy (dwa różne). Istnieje możliwość wstawienia trzech dodatkowych zdjęć: listu do Świętego Mikołaja lub prezentu, jakie chce otrzymać dziecko; osób zajmujących szczególne miejsce w dziecięcym serduszku oraz miejsca, do którego Mikołaj ma doręczyć w tym roku prezenty.

Święty Mikołaj z chęcią przemówi do pociechy lub bliskiej osoby. W prosty sposób można stworzyć doskonały prezent dla kogoś bliskiego, a personalizowany film z wizerunkiem osoby obdarowanej może na trwałe zapaść w pamięci. Film może być skierowany do dziecka, grupy dzieci bądź bliskiej osoby. Mikołaj zwraca się do dziecka po imieniu oraz eksponuje zdjęcia jego oraz jego najbliższych i miejsca zamieszkania. Cena wideo: 19,99 zł dla jednego dziecka, 29,99 zł dla kilkoro dzieci, 16,99 zł dla osoby bliskiej. Personalizowane wideo można zamawiać do 23 grudnia. Link do pobrania filmu zostanie wysłany na adres mailowy wskazany w zamówieniu, nie wcześniej niż po 6 godzinach od dokonania personalizacji.

Wideo dostępne jest w trzech wersjach:

  • film dla jednego dziecka – 19,99 zł
  • film dla kilkoro dzieci – 29,99 zł
  • film dla osoby bliskiej – 16,99 zł.

UWAGA!!! W wersji zbiorowej Mikołaj mówi po imieniu maksymalnie do trójki dzieci. Powyżej – zamiast imion używa zwrotu “Drogie dzieci”.

Sprzedaż wideo od Św. Mikołaja prowadzimy do 23 grudnia.


DOWÓD nr 3: KSIĄŻECZKA

Nasz materiał dowodowy został przypieczętowany książeczką o spotkaniu Twojego szkraba ze Świętym Mikołajem. Te święta mają dwóch bohaterów: jednym z nich jest słynny Lapończyk, drugim – nasze dzieci. Nie pozwólmy im o tym zapomnieć! Bohaterem 16-stronicowej bajki może zostać chłopiec lub dziewczynka. Imię dziecka pojawi się w tytule książeczki oraz w jej treści. W książeczce pojawi się także zdjęcie dziecka (na okładce oraz trzech stronach wewnątrz książeczki), a Mikołaj zwraca się do dziecka  po imieniu. Książeczka jest wykonana z błyszczącego papieru w miękkiej oprawie, a na pierwszych stronach znajduje się osobisty list od Mikołaja do dziecka.

Cena: 39 zł.

Wysyłka książeczki jest darmowa. Książeczkę można zamawiać do 9 grudnia. Dostarczy ją listonosz rejestrowaną przesyłką Poczty Polskiej  pod adres wskazany w zamówieniu.


Gdzie znaleźć dowody?

Produkty możesz kupić w placówkach pocztowych albo online za pośrednictwem strony https://prezenty.poczta-polska.pl/. Na tej stronie również szczegółowe informacje o produktach.

 

Edyta Kotarska, menedżer produktu w Sekcji Rozwoju Usług Listowych dla Klientów Detalicznych Biura Rozwoju Oferty Produktowej Poczty Polskiej

dodaj komentarz
Wpisane w Aktualności, Listy, Nasze usługi | Tagi: . Link bezpośredni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.